המלצות מארגונים

״רציתי לספר לכם קצת על ליאת קרפל , אותה אני מכירה כ5 שנים מתוך עבודה משותפת וצמודה במחלקת ההדרכה והפיתוח הארגוני בקבוצת סלקום.אז למקרה שאתם מתלבטים : האם להיעזר בשירותיה של ליאת או לא ?- הנה כמה נקודות שאולי יסייעו לכם לקבל החלטה:

  • ליאת לא עוצרת באדום ! היא הופכת כל אבן עד שהיא מגיע לפתרון המדויק והאיכותי ביותר שנידרש. אמרת ליאת אמרת פרפקציוניזם
  • ליאת מצחיקה ! יש לה חוש דרמטי ויכולת לספר סיפור טוב והמשתתפים בסשנים שהיא מעבירה נהנים מהומור המשרת את המסר ומשאיר טעם של עוד
  • ליאת יצירתית ! משחקי שולחן, משחקי תפקידים, סימולציות, סרטונים שלאף אחד אין ועוד לא ראיתם, פעילויות מחוץ לכתה- כל אלה הם לחם חוקה של ליאת
  • ליאת מבינה ארגונים ! ליאת עבדה בצורה בלעדית בסלקום במשך  6 שנים כ"מנחת הבית" והובילה תהליכי למידה עם אוכלוסיות שונות ומגוונות שנדרשו לשינוי תכולת תפקיד או לשינוי תפיסתי.
  • ליאת חיה ונושמת שירות, שימור ומכר ! זאת המומחיות שלה !
  • לליאת יש כושר למידה אדיר . היא נכנסת לעובי הקורה ולומדת את השטח בחריצות. ליאת לעולם לא תמליץ על פתרון לפני שהיא תדבר קודם עם האנשים ותצפה בעבודתם. רק כאשר היא משוכנעת שהבינה את הפערים היא נגשת למלאכת כתיבת המתווה לסדנה.

הבנתם את התמונה ? לא תוכלו ליפול איתה.
ואם עוד לא השתכנעתם, אני תמיד כאן לשיחה טלפונית כדי להסביר ולהמליץ.

– חן יפעה, מנהלת פרויקטים פיתוח הדרכה ולמידה, סלקום ישראל בע״מ.״

 

״במסגרת עבודתנו המשותפת, ליאת פנתה אלי עם רעיון למיזם חדשני ומעניין.
בתור מי שנפגש עם לא מעט ספקים ורואה לא מעט ניסיונות לחדשנות, אני מרגיש שליאת מביאה פתרון איכותי ופורץ דרך עבור ארגונים באמצעות שיטה שכדאי לכל ארגון להכיר.

שיתוף פעולה שלי עם ליאת קיים כבר מספר שנים, היא מתמחה בתקשורת בין אישית ועוסקת בעולם ההכשרות לאוכלוסיות מגוונות בארגון, בהקניית מיומנויות שונות (שירות, מכר, הכשרת חונכים ומדריכים, ליווי אישי, ניהול זוטר ועוד).
ליאת בעלת ניסיון רב וכישורי הנחייה מצוינים, היא מביאה עימה ערכים מוספים שייחודיים רק לה ויכולת להגיע לכל עובד ולהביא אותו לתהליך של צמיחה וחיזוק מיומנויות שמביאים שיפור ביצועים שתורם לתוצאות העסקיות ותחושת המסוגלות האישית.

כמו, כן היא מביאה ערכים של יצירתיות חדשנות, כריזמה ויכולת לקחת מודלים מורכבים ולפשט אותם לפרקטיקה ישימה.
ממליץ בחום לבחון את הקשר עם ליאת ואת השיטה אותה היא מציעה.״

– ניב טייבר, מנהל תחום פיתוח הדרכה ותקשורת ארגונית, סלקום ישראל בע"מ

 

״חייבת לפרגן לך בגדול!

הרצאתך הייתה אחת היותר טובות ששמענו לאחרונה.
הבנות יצאו עם תובנות רבות והוואטס-אפ שלי הבוקר מצפצף בלי הפסקה על תשבוחות ובקשות להביא אותך להרצאה נוספת.״

– אפרת משיח, ויצו כפר יונה

 

התהליך אותו ביצעה ליאת במהלך סדנת המדריכים הועבר בצורה מקצועית לחלוטין. לליאת יש את היכולת לאתר את הפוטנציאל הטמון במדריך ולמקסם אותו. אני יכול להעיד על עצמי בלב שלם גם כיום, למרות שאני עובד בחברה המתחרה, אני מקפיד להתעדכן על תכנים מקצועיים מליאת בעיקר אמצעות אתר האינטרנט החדש שהקימה ובאמצעות הדיונים שהיא מפתחת בפורומים ברשתות החברתיות השונות. הערך המוסף שלה ניכר היטב בדיונים אותם היא מנהלת לטובת אגף שהקורסים שלי השתפרו לאחר כל מפגש עם ליאת, והתוצאות הדהדו לשטח.
אני מאחל לליאת המון הצלחה בהמשך דרכה, אני בטוח שליאת תהווה נכס לכל מדריך שיעבוד תחתיה!

– אלירן מאור, מנהל קורסים והכשרות בחברת סלקום

 

״ליאת היקרה,

רציתי להביע את שביעות רצוני מקורס "חונכים בשטח" אותו העברת לי ולתומכי המכר אין ספק שזה היה קורס סופר ממוקד מרתק מעניין אותנטי ובהחלט בעל טיפים רבים למימוש מיידי.
תומכי המכר הרגישו כי יש ברשותם קורס מעשי שנגע בכל היבטי היום יום.
אם בפן של ניהול דילמות ניהול סיטואציות ובכלל. 

יישר כוח ותודה רבה!״

– מירב כהן, מנהלת תחום תמיכת מכר, סלקום ישראל בע"מ

 

המלצות מיועצים ומנחים

״לליאת קרפל הקוסמת
ליאת היקרה,

רוצה להודות לך על מפגשים חווייתיים ,מעצימים  צורבים ומלמדים , הן בסדנאות השרות באחת מחברות הסלולאר המובילות והן בשיחות ייעוץ על התמודדויות של סוגיות הדרכה למיניהן  ,כמו קוסמת בקלות עם שרביט קסם שאצלך זו הקשבה ושאילת השאלות נכונות להבהרה ותשומת לב מלאה,תמיד יש פתרון…

את מקצועית, נעימה, יצירתית והכול תמיד עם חיוך,
תודה״

– לונה דבח – יועצת ארגונית ומנחת סדנאות

״ברצוני להמליץ על ליאת קרפל כיועצת ומנחה מובילה בתחומה.
ליאת מביאה עמה ניסיון רב מעולם ההדרכה ופיתוח ארגוני, עיקר עיסוקה בתחומי שירות לקוחות, מכירות, ליווי מנהלים והנעת עובדים. במסגרת עבודתה, ליוותה ארגונים עסקיים גדולים במשק בהצלחה רבה.
באופן אישי, נחשפתי לעבודתה של ליאת כשהייתי מנהלת במחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני בסלקום ולאחר מכן נעזרתי בה רבות כשהתחלתי לעבוד באופן עצמאי בעולם הנחיית הקבוצות. ליאת תמיד ראתה מחוץ לקופסא, חשבה על פתרונות הדרכה יצירתיים והביאה לעולם השירות והמכירות את האכפתיות והנתינה, שכה מאפיינים אותה כבן אדם.
אין לי ספק שעבודה עם ליאת תניב תוצאות מצוינות לכל ארגון שירצה לקבל ערך מוסף חדשני, שונה ומיוחד במינו.

בברכה,״

– קטי גברוביץ, יועצת ומנחה

 

המלצות מסטודנטים

״ההרצאה עם ליאת הייתה הטובה ביותר בתחום ששמעתי. מנחה מקצועית ביותר שהעבירה את המידע בצורה מרעננת ומעוררת הזדהות (וגם מחשבות רבות להמשך). ליאת שיתפה פעמים רבות את הקהל ודלתה מדבריהם כלים יישומיים נוספים המועילים למשתתפים כולם. ממליצה בחום לקחת חלק בהרצאותיה. אשמח לפגוש אותה בעתיד בהרצאות נוספות״

– ספיר קצנשטיין, משפטים מנהל עסקים שנה ד׳

 

״ההרצאה הייתה מאוד מעניינת וחשובה. אני הכרתי את זה כבר מעולם הקאוצ׳ינג אבל אני מניחה שהרוב הגדול לא מכיר. מי שיכיר את זה ויישם את זה יהיו לו חיים ממש קלים, כי זה באמת מוצלח.״

-אלונה בראון, ממשל ב׳

 

״היה מדהים! מרתק, רלוונטי ומעניין היא מאוד כריזמטית ומעבירה את הידע שלה בצורה
נעימה שמושכת אותך עד הדקה האחרונה. תודה לכם.״

– קורל קצנשטיין, משפטים פסיכולוגיה ג׳

 

״ההרצאה דיברה בעיניי על נושא שמוכר וידוע לכולנו שלדעתי בשגרת היום יום למרות שרובנו אולי מודעים אליו לעיתים הולך לאיבו ואנחנו לא עוצרים להתעסק בו. הרגשתי שהיא נתנה לי הרבה כלים להתמודד בסיטואציות שונות שנקרות בדרך. מעבר לזה המרצה הייתה מאוד מעניינת וכריזמטית, להרגשתי הצליחה לשמור(לפחות אותי) במתח גבוה לאורך כל ההרצאה ולא לאבד עניין. מאוד נהניתי.״

– חן רצון, כלכלה חשבונאות

 

״ליאת המדהימה,
לפני כשנה נכנסתי לתפקיד כמדריך ומנהל קורסים והכשרות, במערך השירות והמכירה הטלפוני.
עברתי לא מעט ליווים בכניסתי לתפקיד ובניהם ליווי אישי בהנחייתך.
ליווית אותי בכניסתי לתפקיד, ליווי משמעותי שהכיל בתוכו אופן העברת מסרים ומשובים, התמודדויות עם סיטואציות היום יומיות ושימוש במודלים וכלים יישומיים המלווים אותי גם היום.
אני רוצה להגיד לך תודה, על היחס האישי, הליווי, מתן הכלים היצירתיים ובעיקר על היותך מי שאת.
המשיכי להנחיל ולהשריש בקרב אנשים נוספים את כל אלו!״
– אלדד אהרוני, מנהל קורסים והכשרות בסלקום

״ליאת היקרה,
לפני 4 שנים, עברתי אצלך קורס מדריכים. אני רוצה לומר שעד היום גם בתפקידים אחרים אני נעזר בכלים שהעברת בקורס מדריכים כגון – אופן העברת משוב, מיומנות הדרכה, פיתוח הדרכה.
למדתי ממך המון – את מלאת אנרגיה ואינטליגנציה , שמחתי ללמוד ממך.
תודה!״
– ערן לוף, מנהל צוות סלקום-נטויז׳ן

 

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבוע פגישת ייעוץ.