רוב העסקים שואפים להגיע להצלחה ושגשוג, אולם הדרכים לעשות זאת לא תמיד פשוטות כמו שהיינו רוצים. בעזרת שיטה ייחודית שפותחה על ידי Playground, חברה לייעוץ ארגוני שנוסדה בשנת 2012 על ידי ליאת קרפל וצוות מוביל בתחומי ההדרכה, משאבי אנוש, השיווק והמכירות, באפשרותכם יהיה לקדם ולשפר תהליכים ארגוניים על ידי הפיכת סביבת העבודה למגרש המשחקים שלכם.

פיתוח מנהלים

מחקרים רבים מוכיחים כי למשחקים ישנה חשיבות ניכרת בתהליכי התפתחותם של ילדים. ולמרות שכולנו גדלנו מעט מאז הפעם האחרונה בה ביקרנו מיוזמתנו במגרש המשחקים, עדיין, אין זה אומר שאין בכוחם של משחקים להוביל לשינוי התנהגותי. בתור מנהלים, הרוצים להוביל לשינוי, עליכם להוות כמודל לחיקוי ודוגמה ולפעול לשינוי קודם כל בכל עצמכם. אנו ב- Playground מעמידים לרשותכם מגוון קורסים המיועדים לפיתוח מנהלים בשיטה ייחודית, שלמעשה עושה שימוש במשחקים. המטרה העומדת מאחורי המפגשים היא פתיחת עולם רגשי ותודעתי, בחירת התנהגויות מקדמות ויצירת מיקוד אצל המשתתפים.

משא ומתן

לכל אחד מאתנו ישנם תחומים הטוענים שיפור, הן במישור האישי והן במישור התעסוקתי. אם משא ומתן זו נקודת התורפה שלכם, אנו מזמינים אתכם לקבל ארסנל של כלים יעילים ומועילים אשר יעזרו לכם לשפר את היכולות ואת הביצועים שלכם בתחום, באופן משמעותי.

הכשרת מדריכים

כל עובד יכול להיות מצוין בתחומו. התפקיד שלנו הוא להנחות את העובדים לתוצאות מצוינות. המציאות המשתנה שינתה את כל שיטות האימון, ליווי וההדרכה המסורתיות. יחד עם צוות מוביל מתחום ההדרכה, משאבי האנוש, השיווק והמכירות, פיתחנו שיטה אשר מטרתה לקדם ולשפר תהליכים ארגוניים של פיתוח מנהלים, שירות, מכירה, עבודת צוות ועוד וכל זאת באמצעות מודל ותרגול משחקי.

תקשורת

בעולם העסקים איבוד מכירות הוא מצב שאינו יוצא מגדר הרגיל. עם זאת האידיאל העסקי הוא למנוע ממצבים כאלו להתרחש. ב- Playground, אנו נוגעים בדיוק בנקודה הזו ומנסים לצמצם את הפערים ולחזק את הקשרים ביניכם לבין הלקוחות שלכם וביניכם לבין צוות העובדים. בעיקר אנו שמים דגש על מתן מודעות לפערים הנוצרים עקב ההבדל בין הצורה שבה אתם רואים את עצמכם לבין הצורה שבה אתם נראים בעיני אחרים, ובכך שואפים לעזור לכם לשפר את התקשורת הן עם הלקוחות והן עם העובדים. בעזרת השיטה שלנו, תוכלו לצמצם עד כמה שניתן פערים אלו ולזכות למקסימום מודעות.

שירות ומכירות

המוטו שלנו הוא שאם אנחנו לא מבינים איך אנשים פועלים אנו לא מבינים בעסקים. לכן, כדי לשפר את השירות והמכירות של העסק יש קודם כל להבין את הלקוחות שלכם. כדי שתוכלו לעשות זאת, אנו נעשה שימוש באמצעי המחשה ייחודיים תוך שנשים דגש על תרגול באמצעות מצבים אמיתיים משגרת חיינו ומסביבת מקום העבודה. לשם כך פיתחנו מספר סוגי משחקים ובאמצעותם אנו מדריכים, מראיינים וממשבים את עובדי ומנהלי הארגון ומביאים אותם להגשמת המשימות האישיות והארגוניות בצורה מהנה ומעמיקה.

כיצד אנו נוכל לעזור לכם לקדם את העסק?

אנו מאמינים כי במפגש עם הזולת אנשים "לובשים" צורות ופנים שונות (Play). מטרתנו היא לתרגם את ההתנהגות למודל פשוט, ישים ומוביל לתוצאות מצוינות (Ground), כי פשטות היא שם המשחק.

מה בסדנה?

בכל שנות פועלנו למדנו כי הדבר היחיד אותו בעצם ניתן לשנות הוא אני עצמי לכן במהלך הסדנה נלמד כיצד ליישם את העקרונות הבאים בדרך להוביל לשינוי עצמי –

  • להתחייב באמת
  • לפתוח גבולות
  • להעז ובגדול
  • לעשות סדר בדברים
  • ללמוד לתת

והכל תוך שאנו עושים שימוש בסדנה כמגרש המשחקים שלנו. במהלך הסדנה נקיים משחוק תהליכים, אימפרוביזציה, סימולציות, התנסויות מגוונות ובאופן כללי – ננסה להעיר אתכם, לגרום לכם להסתכל על עצמכם מזוויות שונות ונעזור לכם לשחרר קצת ובמקביל – לפתח מודעות עצמית.

בניית סדנה המתאימה לצרכי הארגון שלכם

Playground מלווה את החברה משלב האבחון, דרך בניית תכנית עבודה ועד השגת התוצאות הרצויות לארגון. כדי שההדרכות שלנו תהיינה הצלחה עבורכם בנינו סולם מדדים אותו אנחנו בודקים לפני ואחרי כל הדרכה, זאת כדי שההשקעה שלכם תתורגם לרווח/הצלחה במושגי החברה.

לפרטים נוספים אודות שירותי הייעוץ וההדרכה שלנו, צרו עמנו קשר ונשמח ללוות אתכם בדרככם אל עתיד מזהיר בעולם העסקים.

אז אם אתם רוצים ומוכנים לצאת למסע בדרך לשינוי דרכי החשיבה והפעולה – אני זמינה עבורכם! אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבוע פגישת ייעוץ.

צרו קשר. אשמח לעזור.

שגית – מנהלת משרד: 054-305-1616
הנייד שלי: 054-477-3734
אימייל: liat@liatkarpel.com