כמנהלים, הרבה פעמים תשמעו שהעובדים הם המשאב העיקרי של העסק ולא בכדי. אולם כדי שתוכלו להפיק את המרב מן המשאב יקר הערך הזה, עליכם לעשות עבודה עצמית ולשפר את יכולות הניהול שלכם.

consulting

איך מייעלים את עבודתם של העובדים?

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע העובדים אינם יעילים וכיצד תוכלו לשפר את תפוקת העבודה, הרי שהתשובה לשאלה זו נמצאת בתוככם פנימה. לעיתים כדי להגיע לתוצאות הרצויות, כל שנדרש הוא להסתכל על אותה התמונה, אך מזווית קצת אחרת. בדיוק בשביל כך אני כאן. אני מציעה לכם שירותי ייעוץ וליווי שיעזרו לכם לראות את התמונה הרחבה, לשנות נקודת מבט כשצריך ולספק לכם את כל הכלים הנחוצים כדי להוביל לשינוי המיוחל. בפועל, במהלך שנות עבודתי צברתי ניסיון רב בליווי מנכלים ומנהלים בתהליכים קצרים וארוכים, אך אינני פסיכולוגיה, וזה גם מה שמייחד אותי – אני מגיעה מהשטח. אצלי רואים תכלס תוצאות ולשם גם חותרים.

"היה השינוי שברצונך לראות בעולם" (מהאטמה גנדי)

לא פעם אנו דורשים מהעובדים תחתנו לעשות שינוי בהתנהלות שלהם, אך האם אנו מקדישים באמת מחשבה לדוגמה האישית שאנו מספקים או לדרך ההתנהלות שלנו, כמנהלים? מנהל צריך להיות מודל לחיקוי ורק ככזה, הוא יוכל לגייס אחריו את העובדים. אני מאמינה שאת המנהל יש להפוך למאמן, דמות אשר תפקידה לספק כלים שימושיים לעובדים שיוכלו לבצע את תפקידם נאמנה, כל זאת תוך מתן הערכה לכישוריהם ולתרומתם לעסק או החברה. אולם לא תמיד ניתן לעשות זאת לבד וברוב המקרים יש צורך בייעוץ וליווי או בסדנאות, הרצאות והדרכות כדי ללמוד איך לשנות ולהשתנות, להפוך להיות מודל לחיקוי ובכך להוביל לשינוי גם אצל העובדים.

השינוי מתחיל בנו

בין אם אתם בוחרים להצטרף לסדנה, הרצאה או קורס למנהלים ובין אם לא, שירותי ליווי וייעוץ הנם הכרחיים לכל מנהל ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליכי הארגון. על המנהל להיות שותף לתהליכים אלו ויתרה מכך לכוון אותם וכדי לעשות זאת נכון, עליו להתנהל על הצד הטוב ביותר. בעזרת ליווי וייעוץ מטעמי, תוכלו לראות את הדברים קצת אחרת ובסופו של דבר להוביל לשינוי לו אתם מייחלים.

לפרטים נוספים אודות שירותי ייעוץ וליווי צרו עמי קשר עוד היום ואשמח לקחת חלק בשיפור תהליכי הארגון.

צרו קשר. אשמח לעזור.

שגית – מנהלת משרד: 054-305-1616
הנייד שלי: 054-477-3734
אימייל: liat@liatkarpel.com