ההרצאה החווייתית שתעזור לך ממש, אבל ממש לעוף על החיים!

"אנשים תמיד אומרים שזמן משנה דברים. אך האמת היא, שעליך לשנות אותם בעצמך" (אנדי וורהול)

 

כולם פוחדים משינויים. גם האנשים ההרפתקנים ביותר, מרגישים מאוימים לנוכח שינוי. אולם בעוד ששינוי הנעשה לך מהווה סוג של איום, שינוי שנעשה על ידך מהווה הזדמנות. אני מציעה לך את ההזדמנות להוביל את החיים שלך לעתיד טוב יותר, על ידי שינוי הגישה והתפיסה לחיים ותוך התמקדות בהווה – כאן ועכשיו.

הרצאת Aliveness ליאת קרפל

אין חכם כבעל ניסיון

ניסיוני לימד אותי שכל האנשים שואפים שיהיה להם טוב. כולם רוצים לחוש סיפוק ולהרגיש מאושרים. אולם לא פעם שגרת החיים העמוסה לעייפה, גורמת לנו לפעול על "אוטומט", מבלי להקדיש מחשבה למה אנו רוצים או לא רוצים, מבלי לעצור ולהריח את הפרחים, מבלי בעצם להפיק את המרב מהמתנה הכי גדולה שקיבלנו והיא החיים עצמם. ALIVENESS למעשה זו הרצאה אשר תעזור לכם ולו לכמה שעות, להקפיא את הזמן. לעצור לרגע, להתבונן על החיים שלכם ולחשוב – האם כך אנו רוצים לחיות? האם אנו מרוצים או שיש אספקטים בחיינו הטעונים שיפור? האם אנו נמצאים בנקודה אליה חלמנו להגיע?

שגרה זה רע?

תלוי. אך שלא תטעו, זו לא עוד הרצאה שגרתית, כאן אתם הולכים ליהנות ובגדול – כי זו מהות החיים בעצם. ליהנות. הסדנה עושה שימוש רב בהומור כדרך להעברת המסרים בצורה חווייתית, תוך שמתמקדת באנקדוטות רבות המהוות חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו וביניהן – הורות, זוגיות, עבודה ובית ומספקת כלים כדי שיהיה קל ופשוט ליישם את כל מה שנלמד בסדנה, בשגרת החיים.


מה נלמד בהרצאה?

כל שינוי גדול מתחיל בפרטים הקטנים לכן בהרצאה נלמד איך לראות את החיים מזווית אחרת, כבר בפעולות הפשוטות והיומיומיות ותוך שימוש בפסיכולוגיה חיובית –

  • איך נוכל להפוך את היום למוצלח יותר?
  • האם אנו אומרים את האמת לעצמנו?
  • כיצד יתאפשר לנו לחיות את הרגע?
  • מה ניתן לעשות בכדי להוסיף שמחה לחיינו ולצבוע את הרגעים הכי אפורים?
  • איך לומדים לקבל ביקורת ברוח טובה ולקחת ממנה את הדברים הטובים?
  • איך למצוא את אותם רגעי האושר, אשר מסתתרים לעיתים במקומות הכי לא צפויים?
  • איך להבין מה אנחנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים, גם אם אנחנו כבר גדולים?


אם תמיד תלכו באותו השביל המוכר והידוע, לעולם לא תגיעו ליעדים חדשים

אז נכון, רובנו לא אוהבים שינוי אבל אם לא נעשה משהו קצת אחרת ממה שאנו רגילים, לא נצליח לכבוש יעדים חדשים. מה גם שההרצאה מבוססת על מחקרים עולמיים שהוכיחו, שהנקודות המועלות בה אכן עובדות, כך שבין אם אתם מחפשים שינוי ובין אם לא, לא יזיק לשמוע השקפת עולם אחרת ומעניינת, אשר מתובלת בהמון הומור ובהרבה אהבה לחיים ולהיזכר שהחיים הרבה פחות מורכבים ממה שאנו חושבים.

אז הרשו לעצמכם לקחת פסק זמן, הירשמו להרצאה מהנה במיוחד והחזירו את הטעם ואת הכיף לחיים שלכם.

צרו קשר. אשמח לעזור.

שגית – מנהלת משרד: 054-305-1616
הנייד שלי: 054-477-3734
אימייל: liat@liatkarpel.com