שמי ליאת קרפל, חוקרת התנהגויות וחשיבה אנושית חיובית, בעלת תואר  MBA בייעוץ ארגוני, מומחית בנושאי תקשורת, מרצה ומנחת סדנאות, מפתחת שיטת "Playground" להשגת תוצאות – ונאמנה לפסיכולוגיה החיובית.

liat-about

מהיכן הכל התחיל?

מאז ומתמיד חלמתי שלאנשים יהיה קצת יותר אכפת אחד מהשני. השילוב בין הרצון לעזור לאנשים, החלום להפוך את העולם למקום טוב יותר, הסקרנות הטבעית והאהבה ללמידה לבין עקרונות החשיבה החיובית, הוביל אותי לתובנה שעלי לפעול כדי להגשים את החלום שלי. החלטתי לעשות משהו שונה, משהו קצת אחר, שיאפשר לראות את הדברים מזווית אחרת ולו רק בגלל שאני מאמינה שעל ידי חשיבה וראיית האחר – ניתן להגיע לתוצאות אישיות ועסקיות טובות הרבה יותר.

החזון החל רוקם עור וגידים

לפני מספר שנים קיבלתי החלטה להקים את חברת Playground. המטרה אשר עמדה לנגד עיני בעת גיבוש הרעיון של הקמת החברה היא להעניק לארגונים, חברות, עסקים ואנשי מקצוע מתחומי ההדרכה וההנחיה (כמו גם לאנשים פרטיים) את הידע והכלים לשפר, להתקדם ולצמוח הן ברמה הארגונית, הן ביכולת התפקודית והן ברמה האישית.

בכדי לממש את החזון שלי, גיבשתי סביבי צוות מיוחד, שהדרך הטובה ביותר לתאר את חבריו היא "אלופים". כל אחד מחברי הצוות הביא אתו את הידע והכלים המקצועיים שלו ויחדיו, פיתחנו שיטה יעילה, מקורית ויצירתית.

למה דווקא בשיטה שלי?

כי היא פותחה על ידי תלמידה נצחית, אשר באה מן השטח ומדברת בגובה העיניים. אני פועלת מתוך נקודת ההנחה הבסיסית, שלאנשים יש את כל המיומנויות הנדרשות כדי להצליח בחיים ועל ידי העצמה וחיזוק ניתן להגביר את המודעות האישית בדרך לשינוי הרצוי. אני לא פסיכולוגית אבל אני כן יודעת איך הגלגל עובד ויודעת להטמיע נורמות התנהגותיות בארגונים, איך לייצר שיתופי פעולה או לבנות מוטיבציה, איך להקנות תפיסה מנצחת… ואיך גם לגרום לכם גם לשחרר לפעמים!

אני באמת מאמינה שהחיים הרבה פחות מורכבים ממה שאנו עושים מהם ושינוי התפיסה או הדרך שבה אנו מסתכלים על החיים, יכולה ליצור את ההבדל ולהוביל לתוצאות המצוינות אותן אנו שואפים להשיג.

אין זמן טוב יותר מכאן ועכשיו

אני מציעה לכם את ההזדמנות להגיע לתוצאות, כל שעליכם לעשות הוא לקחת אותה. צרו עמי קשר ואשמח לחלוק עמכם את הידע והניסיון שלי ולוות אתכם בדרך להגשמה והצלחה.

צרו קשר. אשמח לעזור.

שגית – מנהלת משרד: 054-305-1616
הנייד שלי: 054-477-3734
אימייל: liat@liatkarpel.com